Přeskočit na obsah

Požehnané Vánoční svátky a úspěšný rok 2022!

Kancelář Oblastní ředitelky Barbory Tolaszové má za sebou vskutku mimořádný rok, neobvyklý svým průběhem a fantastický celkovým výsledkem. Již na začátku tohoto roku jsme naši třineckou pobočku přestěhovali do nových prostor, které díky své lokaci nabízí lepší dostupnost klientům. Ano, již téměř rok nás najdete na ulici Lidická 595 v Třinci. Letos jsme se také zaměřili na budování našeho týmu, zkvalitňování námi poskytovaných služeb a rozvoj marketingu.
Velmi důležitým mezníkem je pro nás také příchod nových kolegů, které jsme Vám postupně představili na našich sociálních sítích. Najdete nás tedy na LinkedIn, FB, Instagramu a také na nově připravovaných webových stránkách www.bankeripro.cz.

Jasným krokem vpřed je také odstartování spolupráce s HSPM – dceřinou společností firmy 4fin. Zkratka 4 písmen znamená High Standard Property Management a stojí za ním projekt výkupů a rekonstrukcí nemovitostí. Tento projekt má za cíl zlepšit bydlení všem svým klientům.
Rosteme společně a máme stále stejný zájem – dlouhodobě udržitelný růst prostřednictvím kvalitního poradenství. Jsme symbolem profesionálního majetkového poradenství a nadstandardního partnerství. Naši klíčoví spolupracovníci tvoří strategická rozhodnutí, která ovlivňují směřování našeho týmu. Neustále inovujeme naše know-how.
Vězte, že v roce 2022 budeme mít k dispozici celou paletu nástrojů, které dále zjednoduší práci, ještě zvýší kvalitu poradenství. Došlo tedy k ucelení platformy poskytovaných služeb.
Velmi si vážíme Vaší přízně a děkujeme za důvěru v nás vloženou – je pro nás hlavním motorem a motivací pro celou naši práci.
Přejeme krásný a ničím nerušený adventní čas, požehnané Vánoční svátky a úspěšný rok 2022.
Může jít o detail
60
Oslovení lidé
3
Zájem
Skóre distribuce
Propagovat příspěvek
Vám a 2 dalším

Máte zájem o bezplatnou konzultaci?

  • Revize rodinných financí.
  • Analýza stávajících finančních produktů.
  • Plán bydlení.
  • Plán spoření a investic.

Proč?
Protože s námi na tom budete vždy lépe!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.